Dołącz do grona ponad 300 edukatorów w całej Polsce.

Ty też możesz dziś zdobyć

NOWE KWALIFIKACJE

oraz prowadzić INNOWACYJNE zajęcia oparte na

stymulacji wielozmysłowej?


Nawet jeśli brakuje Ci czasu, umiejętności organizacyjnych (czy kuchni)?

Poznaj mój autorski i sprawdzony program, dzięki któremu OSZCZĘDZISZ czas, utrzymasz uwagę grupy i wykorzystasz MAGIĘ ZMYSŁÓW dla lepszego rozwoju dzieci.

Poznaj MOC Ciastoterapii

Jeśli pracujesz z dziećmi i szukasz ciekawych, angażujących oraz rozwijających zajęć dla dzieci. Takich, które skutecznie zajmą ich uwagę, a od Ciebie nie wymagają pracochłonnych przygotowań, czy nawet posiadania kuchni…

To jesteś w dobrym miejscu.

Ta metoda całkowicie różni się od większości zajęć sensorycznych (wielozmysłowych), jakie możesz znać. A jednocześnie czerpie najlepsze wzorce m.in. z pedagogiki Montessori czy planu Daltońskiego, stawiając na samodzielność dzieci.

Oddziałuje na wszystkie zmysły dziecka. Dodatkowo wspomaga kształtowanie jego pozytywnych relacji z jedzeniem oraz ludźmi. A dzięki temu, jak żadna inna metoda, wspiera rozwój dzieci we wszystkich 4 obszarach: poznawczym, społecznym, emocjonalnym i fizycznym.

Co dokładnie ZYSKASZ dołączając do tego unikatowego programu?

Obecnie na polskim rynku nie ma drugiego takiego programu jak Ciastoterapia.

Poznając tę holistyczną metodę, wyróżnisz się na rynku edukacyjnym. A także wprowadzisz innowację edukacyjną do swojej pracy i poszerzysz ofertę

W skrócie: zdobędziesz nowe i unikalne kompetencje, aby skuteczniej wypełniać swoją pedagogiczną misję… I w efekcie czerpać więcej satysfakcji i pieniędzy ze swojej pracy.

Dlatego jeśli…

 • chcesz wspierać samodzielność u dzieci,
 • masz problem z brakiem skupienia u dzieci oraz utrzymaniem ich koncentracji podczas zajęć,
 • potrzebujesz wiedzy o tym, jak prowadzić zajęcia wspierające stymulację wielozmysłową, które czerpią z pedagogiki Montessori czy Daltońskiej,
 • marzysz o angażujących zajęciach, które skupią uwagę dzieci na dłużej – bez stresu, chaosu i bałaganu,
 • poszukujesz świeżych pomysłów na prowadzenie ciekawych zajęć, które wdrożysz szybko i łatwo,
 • pracujesz z dużą grupą dzieci lub z dziećmi w różnym wieku, o różnych umiejętnościach i nie wiesz jak najlepiej stymulować ich rozwój,
 • jesteś terapeutą szukającym praktycznych pomocy do swojej pracy
 • jesteś dyrektorem i szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojej placówki,
 • lub chcesz zdobyć awans zawodowy i lepsze zarobki,
 • oraz chcesz przystąpić do nowatorskiego programu edukacyjnego, aby wyróżnić się na tle innych placówek lub marek na rynku…

…to proszę Cię o przeczytanie tego, co mam Ci do powiedzenia. Szanuję Twój czas i zapewniam, że żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo.

Dlaczego zajęcia multisensoryczne, takie jak Ciastoterapia – są przyszłością edukacji i powinny być w każdej placówce edukacyjnej?

Po ponad 12 latach pracy z dziećmi, w tym z dziećmi borykającymi się z różnymi trudnościami odkryłam, jak ogromną moc terapeutyczną mają zabawy kulinarne.

Choć początkowym celem prowadzonych przeze mnie zajęć była edukacja żywieniowa – szybko okazało się, że ich zalety sięgają dużo głębiej. Szczególnie jeśli chodzi o rozwój emocjonalny dziecka.

Zrozumiałam, że jeśli chcemy, aby dzieci były szczęśliwe i dobrze się rozwijały, to kluczem jest wspierać w nich samodzielność, budowanie relacji i szeroko pojęty rozwój emocjonalny. Oraz kształtować w nich zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat.

Tu idealnie sprawdza się kreatywna edukacja żywieniowa w praktyce i zajęcia multisensoryczne, a do takich zdecydowanie należą zabawy kulinarno-sensoryczne. Problem w tym, jak takie zajęcia dobrze przeprowadzić, aby dzieci pozostały skupione, a całość nie zamieniała się w chaos organizacyjny…

Na podstawie ankiet, komentarzy i wiadomości od moich czytelników, edukatorów i partnerów wiem, że wielu edukatorom – pomimo chęci prowadzenia zajęć kulinarno-rozwojowych – brakuje jasnej przystępnej wiedzy na ten temat.

Czym wyróżnia się Ciastoterapia?

Ciastoterapia to interaktywne warsztaty dla dzieci, które pobudzają wszystkie zmysły i wspierają rozwój dzieci poprzez tematyczne zabawy kulinarno-sensoryczne. To także kreatywna edukacja żywieniowa, dzięki czemu kształtujemy zdrowe nawyki żywieniowe.

Dzieci od urodzenia wykorzystują zmysły do odkrywania i zrozumienia otaczającego ich świata. Najlepiej uczą się i zapamiętują najwięcej informacji, gdy angażują wszystkie swoje zmysły. A program Ciastoterapii zachęca je do nauki poprzez odkrywanie, ciekawość, rozwiązywanie problemów i kreatywność.

Co więcej, takie zajęcia całkowicie pochłaniają uwagę dziecka i ekstremalnie pobudzają jego ciekawość. A to ułatwi Ci utrzymanie ich skupienia i opanowanie nawet dużej grupy dzieci.

Tematem każdych zajęć jest roślinny bohater, z którym dzieci zaprzyjaźniają się podczas przygotowywania zdrowego smakołyku. Gdyż zdrowa dieta ma także kluczowy wpływ na prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka. Holistyczne spojrzenie na rozwój dzieci to największy wyróżnik tej metody.

Jedyne zajęcia, które wspierają wiele aspektów ze wszystkich czterech obszarów podstawy programowej i pobudzają wszystkie ZMYSŁY dziecka.

Ten kurs zaprojektowałam tak, aby wyposażyć ekspertów pracujących z dziećmi w wiedzę na temat różnych aspektów rozwoju dziecka.

Pozwala zrealizować założenia podstawy programowej, która zakłada wspieranie wielokierunkowej aktywności dziecka poprzez organizację warunków sprzyjających nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze jego rozwoju.

Oto jak pomożesz dzieciom, wdrażając program Ciastoterapii:

 • Rozwój motoryki małej
 • Zachęcenie dziecka do mieszania składników, zagniatania ciasta i dekorowanie przysmaków pomoże rozwinąć siłę rąk oraz integrację dwustronną (używanie dwóch rąk razem).
 • Umiejętności współpracy w grupie
 • Podczas zajęć każdy z uczestników ma określone zadanie do zrealizowania, które ostatecznie prowadzi do wspólnego celu, czyli przygotowania zdrowego posiłku.
 • Lepsza koordynacja ręka-oko
 • Dodawanie i wsypywanie składników do miski, dekorowanie ciast oraz umieszczanie ich na tacy – wspomaga rozwój umiejętności plastycznych i kreatywnych.
 • Większa samodzielność i pewność siebie
 • Scenariusz są tak rozpisane, aby dzieci jak najwięcej kroków wykonały same. Samodzielne wykonanie sprzyja lepszemu skupienie, motywacji i daje dziecku poczucie sprawczości, które bardzo podnosi samoocenę dziecka.
 • Progres czytania i matematyki
 • Zaangażowanie dziecka w czytanie „ilustrowanego przepisu”, odmierzanie składników i obliczanie prawidłowych ilości – rozwija umiejętności czytania i zdolności matematyczne.
 • Nauka zdrowego odżywiania
 • Praca z roślinnymi bohaterami sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z jedzeniem, wspiera kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Forma zabawy pozwala przekazać wiedzę na temat składników i jeszcze bardziej zachęcić dzieci do ich polubienia. Nie ma lepszej formy do walki z rosnącą wśród dzieci wybiórczością pokarmową.
 • Lepsze przetwarzanie sensoryczne
 • Rozbijanie jajek, mieszanie i zagniatanie ciasta jest silnym doświadczeniem sensorycznym, ponieważ daje możliwość poznania różnych tekstur, konsystencji, zapachów i kolorów. Jako jedyne zajęcia sensoryczne pobudzają także kubki smakowe i węch.
 • Zabawa i budowanie więzi z grupą oraz opiekunem
 • Pieczenie to świetny sposób, aby zaangażować całą grupę i nawiązać relację z dzieckiem na głębszym poziomie. Podczas nieskrępowanej zabawy uczymy dzieci współdziałania, empatii, zrozumienia i szacunku dla innych, stwarzamy sytuacje, dzięki którym nabywają zaufania do siebie i innych. Ciastoterapia wspiera proces adaptacji i wspiera budowanie bliższych więzi z wychowankami.
 • Rozwój umiejętności życiowych: planowania, rozwiązywania problemów i samodzielności
 • Zachęcając dziecko do zaangażowania i zadawania pytań „co dalej” – wspomagasz u niego planowanie, sekwencjonowanie, organizację i rozwiązywanie problemów oraz logiczne myślenie.

Celem kursu jest przede wszystkim pomóc Tobie, abyś z satysfakcją mogła efektywnie wspierać rozwój swoich podopiecznych.

Na podstawie ankiet, komentarzy i wiadomości od moich czytelników wiem, że wielu edukatorom – pomimo chęci prowadzenia zajęć kulinarno-rozwojowych – brakuje jasnej przystępnej wiedzy na ten temat.

NIe musisz się już obawiać bałaganu, chaosu i braku skupienia u dzieci. Wręcz przeciwnie! Program Ciastoterapii zawiera zabawne, przyjemne zajęcia i wskazówki, które pozwalają dzieciom odkrywać, rozwijać oraz wykorzystywać ich indywidualne dary, talenty i wspierać kreatywność. Bez skomplikowanych przygotowań, długiej listy narzędzi czy innych wymagań.

Otrzymasz niezbędną wiedzę, jak krok po kroku wszystko zorganizować bez bałaganu i chaosu. A co najważniejsze, wykorzystasz tę wiedzę również podczas prowadzenia innych swoich zajęć.

Dostarczam Ci skutecznych wskazówek, które pomogą zyskać uwagę dzieci oraz sprawić, żeby były maksymalnie zaangażowane w zajęcia. Ponadto sama forma zajęć stymulująca wszystkie zmysły efektywnie wspiera koncentrację dzieci.


Przekonaj się, jak SATYSFAKCJONUJĄCA może być praca z dziećmi. Zobacz co dokładnie ZYSKASZ wchodząc na pokład kursu :

 • Jesteś w gronie elitarnych edukatorów, dla których ciągły samorozwój i rozwój dzieci oraz satysfakcja z wykonywanej pracy są kluczowe.
 • Zarabiasz satysfakcjonujące pieniądze, pracując z dziećmi, nauczycielami i rodzicami, aby wspierać dzieci w rozwijaniu ich zdolności.
 • Wreszcie cieszysz się niezwykle satysfakcjonującą pracą, która ma ogromny wpływ na życie dzieci (i dorosłych).
 • Zyskasz możliwość szybszego awansu, właśnie za sprawą wiedzy o tym, jak prowadzić takie zajęcia.
 • Jako dyrektor placówki edukacyjnej lub właściciel marki edukacyjnej, dzięki Ciastoterapii – wyróżniasz się na tle innych miejsc, które oferują standardowe zajęcia.
 • Zmienisz swoje życie, tak jak zmieniasz życie innych! Odkryjesz w sobie nowy potencjał i możliwości.
 • Uczysz dzieci zasad zdrowego odżywiania i kształtujesz u nich pozytywne relacje z jedzeniem, i nie tylko!
 • Zapewnisz sobie wypełnione sale na zajęciach (Ciastoterapia cieszy się dużą popularnością), zainteresowanie ze strony żłobków/przedszkoli/placówek prowadzących zajęcia dodatkowe dla dzieci.
 • Dołączysz do ogólnopolskiego programu edukacyjnego wspierającego pełny i zdrowy rozwój dzieci.
 • Stajesz się bardziej atrakcyjna na rynku pracy, a to przekłada się na lepsze wynagrodzenie i satysfakcje z wykonywanej pracy.
 • Rozwijasz swoje umiejętności praktyczne i zdobywasz nową wiedzę, która wzbogaci także Twoje życie prywatne. Kursanci pierwszej edycji opisują pozytywne zmiany w swoim stylu życia, które wprowadzili dzięki kursowi.
 • Poszerzysz swoją ofertę o ciekawe stymulujące zajęcia, zyskując przy tym nowych i zadowolonych klientów.
 • Zdobędziesz nowe umiejętności z zakresu przedsiębiorczości, poprawiając swoją sytuację zawodową.

Inwestycję w kurs możesz rozłożyć na RATY 0% już od 50 zł miesięcznie. Dostęp do kursu otrzymasz już po pierwszej wpłacie.

POMYŚL: Ile zyskają dzieci, które od najmłodszych lat uzyskają od Ciebie takie wsparcie w rozwoju? Jak mocno konkurencyjna na rynku staniesz się Ty lub Twoja placówka/firma, kiedy zaczniesz oferować tak innowacyjne zajęcia?

Co dokładnie ode mnie otrzymasz:

 • Certyfikowany kurs edukatora Ciastoterapii
 • Łącznie 6 konkretnych modułów. Wyciągnęłam esencję z mojego doświadczenia i krok po kroku przekażę Ci ją w skondensowanych materiałach, które możesz przerobić – nawet stojąc w kolejce w sklepie. Jest to kurs online, który przerabiasz w swoim tempie i w swoim czasie.
 • Gotowe i sprawdzone scenariusze zajęć
 • Otrzymasz gotowe scenariusze zajęć i materiały przetestowane na różnych grupach dzieci, zatem nie musisz się martwić, czy na pewno zadziałają także u Ciebie.
 • Zamknięta grupa edukatorów na Facebooku
 • Zdecydowanie jedna z największych wartości tego kursu, ponieważ zrzesza uczestników, którzy wzajemnie sobie pomagają i się inspirują. Masz gwarancję, że w pełni wykorzystasz wiedzę z kursu, a jeśli pojawią się jakiekolwiek trudności, to szybko sobie z nimi wspólnie poradzimy.
 • Unikatowe i ilustrowane przepisy
 • W tym kursie otrzymasz wyłącznie proste, smaczne i zdrowe – kilkuskładnikowe przepisy – które są możliwe do wykonania w licznych grupach. Dostępne w formie ilustrowanej, aby jeszcze bardziej wesprzeć samodzielność dzieci.
 • Listy kontrolne (tzw. checklisty)
 • Podzielę się z Tobą sprawdzonymi procedurami w formie prostych list kontrolnych do wydrukowania. Otrzymasz także skrypt lekcji online w formie Pdf. Z łatwością przyswoisz materiał kursowy.
 • 4 sesje pytań i odpowiedzi Q&A
 • Zdaję sobie sprawę, że podczas przerabiania szkolenia może w Twojej głowie pojawić się wiele pytań. Dlatego przeprowadzę webinary Q&A, podczas których zapytasz mnie, o co tylko zechcesz.
 • Wzorcową dokumentację do wdrożenia innowacji
 • Otrzymasz konspekt programu Ciastoterapii oraz dokumentację i wszystkie potrzebne formularze do wdrożenia w formie innowacji.
 • Bezpłatne bonusy o wartości ponad 1,000 zł
 • Otrzymasz aż dwa dodatkowe szkolenia w każdym z pakietów, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę z dziećmi.
 • Dodatkowe bonusy o wartości ponad 1,200 zł dla pakietu LICENCJONOWANEGO
 • Dodatkowo dla pakietu licencjonowanego dwa bonusowe szkolenia, dostępne tylko w tym pakiecie. Szkolenie eksperckie o wartości 700 zł: Gdzie i jak zdobyć dodatkowe fundusze na swój projekt edukacyjny. Szkolenie ekspercie: Jak sprostać wyzwaniom podczas prowadzenia zajęć grupowych integracyjnych lub socjoterapeutycznych. Bonus o wartości 500 zł.

„Na kurs trafiłam zupełnie przypadkiem. Ale nie żałuję tego ani trochę. Najlepszy kurs na jaki trafić mogłam. Idealnie wplótł się w moje życie zawodowe. Zmienił myślenie, podejście do wielu niedocenianych aspektów, pomocnych przy rozwoju dzieci. Otworzył oczy na inne, lepsze możliwości żywieniowe. Co i jak zamienić, podmienić i przemycić, żeby było dobre i wartościowe. Okazuje się, że to wcale nie takie trudne a strach ma wielkie oczy. Każda lekcja dała nowa wiedzę, konkretnie i przejrzyście przekazana. Pomoce w formie pdf najlepsze. Szefowa Magda zawsze pomocna i cierpliwa. Każdego wysłucha i pomoże. Uczestnicy kursu wspierali się i dzielili doświadczeniem. Czekałam z niecierpliwością na Live. Szkoda, że już koniec kursu bo rozmowy zawsze na poziomie i konkretne. Z Całego serca polecam kurs Ciastoterapii. Warto i to bardzo.”

Dorota Czerwińska

Wszystko zaczęło się od Twojego szkolenia on-line „Stymulacja wielozmysłowa w innowacji pedagogicznej, dzięki której zyskasz spokój i skupisz uwagę dzieci na dłużej”. Do tego stopnia zaciekawiłaś mnie oraz zaintrygowałaś, że zaraz po szkoleniu zrobiłam z dziećmi z mojego oddziału kulki mocy i z własnych pieniędzy zakupiłam Kurs Ciastoterapii. Przedszkole w którym pracuje niestety nie mogło mi go sfinansować. Myślę, że największe wrażenie zrobiło na mnie Twoje doświadczenie, wiedza, umiejętność jej przekazania, Twoja osobowość, otwartość. Lubię się uczyć nowych rzeczy i doświadczać. Po 20-stu latach pracy w szkole w klasach I – III zaczęłam pracować w przedszkolu. To mój drugi rok pracy w przedszkolu i dalej to dla mnie duże wyzwanie. Czuję potrzebę rozwoju, a ten kurs daje mi to. Dzięki kursowi na ten moment wykorzystałam już w pracy z dziećmi m.in. wspomniane kulki mocy, świąteczne pierniczki, Talerz zdrowego żywienia, śnieg na bazie jogurtu. Pieczenie na które ciągle nie miałam czasu zaczęło mieć teraz dla mnie znaczenie i sprawia mi przyjemność. Staram się mniej słodzić, używam mąki wielozbożowej, pierwszy raz w życiu ugotowałam „jaglankę”, a nawet rozmawiam na temat jadłospisu z osobą, która jest za niego w naszym przedszkolu odpowiedzialna. Będę zachęcać rodziców do bezcukrowego świętowania urodzin Ich dzieci. Myślę, że w przeciągu tak krótkiego okresu czasu to dużo zmian u mnie i wszystkie na lepsze. Te zmiany to nie tylko w pracy, ale również i w kuchni domowej. Dziękuję serdecznie za Twój ogromny wkład pracy w przygotowanie kursu i włożone serce. Możesz być z siebie dumna!!! A ja dzięki Tobie idę do przodu...

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Syrek

Przygotowałam dla ciebie aż trzy pakiety, abyś mogła wybrać najlepszy dla swoich potrzeb

KURS CERTYFIKOWANY

Dla osób chcących prowadzić nieodpłatne zajęcia Ciastoterapii, w ramach swojej pracy. Szukający ciekawych i nowych inspiracji do udanej pracy z dziećmi.

897 zł

497 zł

 • kurs online
 • 3 sesje na żywo Q&A
 • pakiet list kontrolnych
 • 30 ilustrowanych przepisów
 • 30 tematycznych scenariuszy
 • plakat Ciastoterapii
 • konspekt i dokumentację innowacji – gotowej do wdrożenia
 • certyfikat

Lub od 50 zł/miesiąc wybierając opcję „RATY 0% PayU”

KURS LICENCJONOWANY

Dla osób chcących zarabiać i prowadzić odpłatne zajęcia Ciastoterapii. Chcących powiększyć swoją ofertę o innowacyjne zajęcia cieszące się powodzeniem.

2197 zł

1097 zł

 • PAKIET CERTYFIKOWANY plus:
 • certyfikat i licencja marki Ciastoterapii
 • zestaw gotowych materiałów promocyjnych
 • logotyp marki Ciastoterapii
 • kosztorys i kalkulator zajęć
 • profil edukatora na stronie Ciastoterapii
 • dołączenie do grona wyróżnionych edukatorów
 • 2 bonusy – szkolenia eksperckie
 • 1) Dlaczego dzieci nie słuchają – Maria Maruszczyk
 • 2) 5 złotych zasad przedsiębiorcy, aby prowadzić dochodowy biznes – Danka Piasecka
 • 3) jak zdobyć dodatkowe fundusze
 • MODUŁ BIZNESOWY, a w nim:
 • tajniki marketingu i reklamy
 • pełna lista klientów – jak ich zdobyć
 • jak wyceniać dochodowe usługi
 • potęga mastermindu – wsparcia dla przedsiębiorców
 • praktyczny i przyjazny w obsłudze kalkulator wyceny zajęć
 • Bezpłatna PROMOCJA SWOICH ZAJĘĆ NA STRONIE PROGRAMU
 • Bonus– czeklista umowy z klientami od prawniczki Kingo Konopelko

Lub od 50 zł/miesiąc wybierając opcję „RATY 0% PayU”

W pakiecie licencjonowanym otrzymasz dodatkowo aż 3 bonusy o wartości ponad 1,400 zł


Kurs to konkretna dawka praktycznej wiedzy w formie krótkich lekcji video, które przerabiasz kiedy i jak chcesz. ZOBACZ kurs od środka!

Kim jestem i dlaczego miałabyś mi zaufać?

Od ponad 12 lat współpracuję blisko z różnymi ekspertami, w tym z pedagogami, nauczycielami i terapeutami w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych oraz wspieram ich w rozwoju potencjału dzieci.

Jako dietetyk i szkoleniowiec przeszkoliłam już ponad 120 ekspertów z UK oraz kilkudziesięciu Edukatorów Ciastoterapii, którzy z sukcesem wdrożyli i wdrażają nowe umiejętności do swojej pracy z dziećmi.

Jestem Dietetyczką i Trenerem oraz autorką Akademii Ciastoterapii – kursu z gotowymi scenariuszami i materiałami ułatwiającymi specjalistom pracę z dziećmi bez żmudnych i pracochłonnych przygotowań. Absolwentka z wyróżnieniem dwóch angielskich uczelni, uniwersytetu Johna Moora w Liverpoolu i uniwersytetu w Chester oraz wielu kursów, w tym kursu terapeutycznego oraz wywiadu motywacyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Anglii i Belgii, co otworzyło mnie na nowe rozwiązania i pomysły. 

Jestem także autorką wielu szkoleń, publikacji naukowych i edukacyjnych oraz programów edukacyjno-społecznych. Zainicjowałam m.in.: innowacyjny program Food in Care wspierający dzieci z pieczy zastępczej.

Prywatnie szczęśliwa mama prawie 7-letniej Olivii i prawie 4-letniego Marcela. Wielka pasjonatka jazdy na rowerze, czasu na łonie natury i łasuch zdrowych wypieków.

Aby dołączyć na pokład wyjątkowego kursu pozostało TYLKO:

Masz jeszcze pytania? Zobacz odpowiedzi:

Kliknij w dane pytanie, aby rozwinąć odpowiedź:

Tak, po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu płatności, automatycznie otrzymasz fakturę na email podany w zamówieniu. Uwaga: w zależności od wybranej formy płatności, zaksięgowanie płatności może potrwać do 3 dni. Dostęp do kursu otrzymasz 20.10.23, czyli niebawem po zakończeniu zapisów na 6 edycję kursu.

Tak. Jeśli jest potrzebna faktura przelewowa (zakup na placówkę lub firmę), to proszę o kontakt na magda@magdaprzybylka.pl. 

W wiadomości do mnie podaj dane kupującego i odbiorcy, które mają być zawarte na fakturze. W tytule emaila do mnie napisz: ‘faktura przelewowa’. 

Bardzo wiele osób pyta czy może zapłacić połowę lub część ceny, bo jakiś procent kosztów pokrywa na przykład pracodawca lub gmina.  Takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe. Dla tych z was, którzy starają się o dofinansowanie na kurs, przygotowałam list o kursie Ciastoterapii, który możesz pobrać TUTAJ. Pamiętaj, że warunkiem jest do 18.10.23 zgłosić chęć udziału w kursie. Potem drzwi zostają zamknięte. Posiadam wpis do rejestru instytucji szkoleniowych.

Tak, zdecydowanie!

Ciastoterapia jest metodą, która świetnie sprawdzi się zarówno w zajęciach grupowych, jak i indywidualnych. Wspomoże również terapię dzieci, które zmagają się z różnymi niepełnosprawnościami, czy wyzwaniami rozwojowymi. 

Dlatego niezależnie od Twojej edukatorskiej roli, zachęcam do dołączenia, bo te umiejętności pomogą Ci w pracy niezależnie od tego, czy jesteś opiekunką w żłobku, nauczycielką, czy terapeutką.

Tak, dla placówek, które chciałyby wykupić kurs dla kilku osób dostępny jest pakiet zniżkowy. Napisz na magda@magdaprzybylka dla ilu osób chciałbyś/abyś zakupić kurs, a ja wyślę Tobie szczegóły zniżki.

Kurs online, który składa się z krótkich lekcji w formie video zawierających prezentacje, które są także dostępne w formie PDF do wydruku. Kurs każdy przerabia w swoim czasie i tempie. Dodatkowo mając wsparcie zamkniętej grupy na Fb oraz podczas 4 dostępnych w kursie sesji pytań i odpowiedzi na żywo.  

Nie, wręcz przeciwnie! Kurs jest dedykowany dla każdej osoby, która pracuje z dziećmi i zależy jej na jak najbardziej optymalnym rozwoju swoich podopiecznych. W tym także dla osób chcących pracować z dziećmi. Jedynym warunkiem udziału w kursie jest pasja do wspierania rozwoju dzieci.

Ciastoterapia to zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Od dzieci żłobkowych po dzieci w wieku szkolnym. A nawet i starszych.  Ilustrowane przepisy będą pomocne zarówno dla dzieci nie umiejących jeszcze czytać, jak i dzieci dużo starszych. 

Na koniec kursu przygotowany jest krótki quiz, aby sprawdzić czy materiał został przerobiony  i zrozumiany. Pakiet licencyjny kończy się testem praktycznym. Polega on na przesłaniu nagrania z prowadzonych zajęć Ciastoterapii według metodyki programu. Wszystkie informacje na ten temat są zawarte w kursie.

Kurs jest certyfikowany co oznacza, że po kursie uzyskasz imienne i podpisane przeze mnie zaświadczenie z opisem modułów i datą ukończenia kursu. Kurs daje kwalifikacje do prowadzenia zajęć Ciastoterapii według autorskiego konspektu, który oparty jest na dedykowanych scenariuszach i materiałach pomocniczych. Nowe kompetencje mogą pomóc Tobie m.in.: w zdobyciu awansu w pracy i znacząco ułatwią Twoją pracę z dziećmi. Natomiast placówce, w której program zostanie wdroży, pomoże wyróżnić się na tle innych organizacji.

Licencjonowany kurs daje Tobie uprawnienia do prowadzenia odpłatnych zajęć i zarabiania na programie. 

Program Ciastoterapii to nie tylko zabawy kulinarne. To przede wszystkim przemyślany i dokładnie rozplanowany program zajęć tematycznych na cały rok. Zawiera sezonowe scenariusze zabaw i inny przepis na każdy miesiąc. A także kalendarz świąt z ciekawymi inspiracjami. Program można dowolnie modyfikować do potrzeb danej grupy czy placówki. Program jest oparty na 4 fundamentalnych założeniach, które w efektywny sposób wspierają rozwój dzieci i budowanie pozytywnych relacji z ludźmi i jedzeniem.   

Cały proces wdrożenia Ciastoterapii jako innowacji pedagogicznej jest szybki i prosty. Otrzymasz gotowy konspekt programu Ciastoterapii oraz wzorcową dokumentację i wszystkie potrzebne formularze, potrzebne do wdrożenia programu. Drukujesz, wypełniasz w kilka minut, podpisujesz i gotowe.

Tak, przy zakupie kursu jest możliwość wyboru płatności w ratach 0% udzielanych przez serwis płatności online PayU. Dodatkowo jest opcja subskrybcji i zapłaty za kurs w 2 lub 3 transzach. Po dodaniu zakupu wystarczy zaznaczyć wybraną opcję. W razie trudności można także się skontaktować ze mną przez magda@magdaprzybylka.pl. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. 

Kurs zawiera łącznie 40 lekcji online. Całość zawiera 9 godz. nagrań, które są rozłożone na 20-30 minutowe lekcje. Cały materiał przerabiasz w swoim tempie i czasie. Dostęp do platformy kursowej masz na rok, a do materiałów kursowych dożywotnio.

Licencja nadaje uprawnienie do prowadzenia odpłatnych zajęć i korzystania z logotypu marki. Każdy edukator podpisuje regulamin edukatora i wymagane jest, że będzie stosował się do kodeksu edukatora Ciastoterapii. Z treścią regulaminu i kodeksu zapoznasz się TUTAJ.